• page_banner1

știri

Echipa noastră a zburat la Hong Kong pe 12 martie 2019 și a început expoziția APLF de 3 zile. Care este o expoziție de piele, materiale și accesorii de modă, va avea loc în Centrul de convenții și expoziții din Hong Kong de la 13 la 15 martie. holul este împărțit în două etaje, primul etaj este pentru moda brută Materiale, cum ar fi piele de oaie, piele de oaie, piele de miel. Etajul al doilea este pentru accesorii de modă. Compania noastră este situată în acest stand de expoziție. mănuși din piele de oaie, cizme pentru copii, pălării din piele de oaie, covoare din piele de oaie, eșarfe și perne din blană de oaie din Tibet.

newspic4

În cadrul acestei expoziții, ne-am întâlnit cu mulți clienți obișnuiți, am lucrat împreună mulți ani. Am vorbit liber despre tendința de dezvoltare a mănușilor din piele de oaie și despre viitorul industriei accesoriilor de modă. Japonia, Coreea de Sud, Australia, SUA, Canada și alte țări. Au arătat un mare interes pentru produsele noastre din piele de oaie.

Mai ales, mănușile noastre fabricate manual din piele de oaie, pălării la modă din piele de oaie, piele moale și durabilă pentru copii din piele de oaie. În timpul liber, am vizitat standul de materii prime din piele la primul etaj. plan de cumpărare a unor piele de oaie de înaltă calitate. Deci, este o idee bună să găsiți de aici furnituri din piele și accesorii de modă.

De la înființarea companiei în 2002, echipa noastră continuă să urmărească mănuși de piele de oaie de înaltă calitate și mănuși din piele de oaie. Zburăm la Hong Kong, zburăm în SUA, zburăm în Italia. Am făcut toate acestea pentru a învăța ultimul concept internațional de design de modă, apucând cele mai de ultimă oră tendințele modei. Offcuse, de asemenea, pentru a înțelege mai bine nevoile clienților cu schimbarea continuă. În proiectarea comenzii și confecționarea mănușilor din piele de oaie potrivite. Noi facem doar mănușile din piele de oaie pot satisface clienții. Cu cât stai mai sus, cu atât vei vedea mai departe. Deci, orice ajutor, vă rugăm să nu ezitați să mă anunțați. Vom face tot posibilul pentru a vă ajuta. Suntem un furnizor profesionist pentru mănuși din piele de oaie.


Ora postării: 31 august 2020